Ameliyatsız yüz ve vücut germe (Thread Lifting)

blog baslık

Ameliyatsız yüz ve vücut germe (Thread Lifting); burun-ağız derin çizgilerini düzeltmek, düşük kaşları kaldırmak, sarkmış çene çizgisini kaldırmak, alın ve boyun kırışıklıklarını düzeltmek, orta yüz (yanak) sarkmalarını kaldırmak, çene altı ve boyun sarkmalarını kaldırmak, karın, kol, bacak ve popo sarkmalarını kaldırmak amacıyla kadın ve erkeklere uygulanan tedavidir. Bu amaçla vücutta eriyen iplerin kullanılması, işlemin yan etkilerini yok denecek kadar azaltır. Vücutta tamamen eriyen PDO (polidioxinone) iplikler yeni teknoloji ile dokuyu kaldırma gücü son derece yüksek, kılçıklı ve tutunduğu dokuyu sıkıca kavrayabilen bir yapı kazanmıştır. Bunlar içinde mint ipler uygulama pratiği ve güvenirliği ile işimizi çok kolaylaştırır.

MİNT LİFTİNG HANGİ AMAÇLARLA KULLANILIYOR?
int Lifting olarak adlandırılan uygulamalar iki amaçla yapılır:
1- Cilt altına yerleştirilen ince iplerle cildin sıkılaşması sağlanır. Sıkılaşmasını istediğimiz alana adeta kafes gibi yerleştirilir. İplikler vücutta erirken etrafında kanallar halinde yeni kolajen yapılar oluşur. Böylece ciltte iyileşme ve sıkılaşma gerçekleşir. Etki 3 ayda artarak görülür ve 2 yıl devam eder.
2- Mint Easy ve Mint Fine denilen daha kalın, kırçılları güçlü olan iplerle ciltteki sarkıklık kaldırılabilir. Bu ipler cildin biraz daha derin tabakasına yerleştirilir. Uygulanacak bölgede lokal anestezik enjeksiyonları ile işlemin ağrısız olmasını sağlanır. İşlem sonrası yüzde hafif ödem ve küçük morarmalar oluşabilir. Ancak iş gücü kaybına neden olmaz, günlük yaşantıyı değiştirmez. Hayatın hızı içerisinde iş ya da zaman kaybına neden olmayan müdahaleler talep gördüğü için tüm dünyada laparaskopik girişimler hızla arttığı gibi, ameliyatsız estetik girişimler de çok hızlı gelişiyor.

UYGULAMA SONRASI DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER
Bir hafta dişçiye gidilmemeli, yüz masajı-yüz yogası yapılmamalI ve cilt bakımı uygulamalar yapılmamalı. Buhar banyosu, sauna ve hamam gibi çok sıcak ve buharlı ortamlardan bir hafta uzak durulmalı. Diğer estetik uygulamalarla kombine edilebilir. Özellikle önce ve sonrası cilt gençleştirme ve sıkılaştırmayı sağlayan PB serum gibi işlemler sonucun çok daha başarılı ve uzun süreli olmasını sağlar. Unutmamak gerekir ki yaşlanma devam eden bir süreçtir ve ara ara yapılan anti aging ve yaşlanmayı yavaşlatan uygulamalar estetik uygulamaların kalıcılığını arttırır.

ÜRÜNLERİMİZ

PBS Smooth Out Power

PBS Smooth Out Power

Topikal kollajenaz, en yüzeysel deri tabakala..

DETAYLI BİLGİ
PBS Draining Power

PBS Draining Power

Ödem giderici Tek adımda drenaj etkisi ..

DETAYLI BİLGİ

PBSERUM SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN