PB Serum Low ile cildinize hak ettiği değeri verin

blog baslık

PB serum 3 enzimin hafif çapraz bağlı hyalüronik asit ile birlikteliğinden oluşur. Her üç enzim, üç formda da vardır. Yalnızca formlara göre içindeki enzim oranları farklıdır ve bu oranlar göz önüne alınarak probleme göre ürün seçimi ve uygulama tekniğine karar verilir.

PB Serum içinde bulunan enzimler lipaz, kollajenaz ve liyaz enzimleridir. Medikal Estetik Uzmanı Dr. Demet Aşkın, PB Serum Low etkisinin mucizevi etkilerinden bahsederken, uygulama hazırlığı ve sonrası dikkat edilmesi gereken hususları da bizler için paylaştı.

Kollajenaz, ciltteki yıpranmış, yaşlanmış, bozuk kollajeni yıkıp yeni ve taze kollajen yapılmasını sağlar. Lipaz dokudaki sıkışmış, fazla yağın incelmesini sağlar. PB serum low formu içinde oran olarak daha fazla bulunan liyaz enzimi ise polisakkaritler üzerinden dokudaki ödemin dağılmasını sağlar.

DAHA SAĞLIKLI BİR CİLT GÖRÜNÜMÜ OLUŞUR

Dokuda damar dışına sızarak kan dolaşımını yavaşlatan, lenf drenajını bozan ödemin azalmasını sağlar. Böylece rahatlayan dokuda kan dolaşımı dolayısı ile doku oksijenasyonu düzeldikçe çok daha sağlıklı cilt görünümü oluşur. Buna en iyi örnek selülitli dokulardır. Portakal kabuğu görünümü almış olan selülitlerde dokuda bölgesel kan dolaşımı bozukluğu vardır.

Dokuda yapısı bozuk kollajenler, araya sıkışmış yağ ve doku dışına sızmış sıvı yani ödem vardır. PB low, böyle sağlıksız doku içine enjekte edildiğinde yoğun liyaz enzimi ile ödemi azaltır, lipaz ile yağı eritir ve kollagenaz ile bozuk fibrotik yapıları yumuşatır. Bu problemlerde PB ürünlerinin değişik formları aralıklı olarak uygulanmalı. Hangi formun, hangi seansta kullanılacağını doktorunuz tedavinin gelişimine göre dokuyu muayene ederek kararlaştırır.

CİLDİ GENÇLEŞTİRMEK, CANLI TUTMAK VE CİLDİN YAŞLANMASINI ÖNLEMEK İÇİN DE KULLANILIR

Cilt gençleştirmek, cildin canlanması ve yaşlanmasının yavaşlaması amacıyla da kullanılır. Göz altı torbalarında doku ödemi ön plandadır. Doku ödemi azaltarak, torba içindeki yağı azaltmak ve cildin sıkılaşmasını sağlamak amacıyla kullanılabilecek en güvenilir ve cerrahi dışındaki en başarılı uygulamadır.

PB ENZİMATİK SERUM LOW ENDİKASYONLARI

Göz altı torbaları,
Tüm yüz cilt gençleştirmek,

Diz, koltuk altı, dirsek kırışıklıkları,
Boyun ve dekolte cilt gençleştirme,
Tüm vücutta özellikle ödemli bölgelerde cilt ödemini azaltırken cildin sıkılaşmasını sağlamak için,
Ameliyat sonrası cildin hızlı iyileşmesini sağlamak için,
El gençleştirmek için,

Selülitlerde PB hıgh etkisini arttırmak için,
Daha genç ciltlerde PB medium ile gıdı azaltırken cilt sıkılaşmasını arttırmak için PB medium ile beraber uygulanabilir.
Ayrıca diğer uygulamalarla istenen etkileri arttırmak amacıyla birlikte kombinlenebilir.

High teknoloji dediğimiz teknik uygulamaları takiben PB low uygulaması cildin gençleşme etkisini çok daha arttırır ve kalıcılığını uzatır. Face-lifting ameliyatları önce ve sonrası uygulanması, ameliyat başarısını ve etki süresini arttırır. PRP uygulamaları PB low ile kombine edilebilir, özellikle ödemli bölgelere uygulanacaksa!

UYGULAMA HAZIRLIĞI

Uygulama yapılacak bölgeye yarım saat önce lokal anestezik sürülerek bekletilir. Daha sonra her uygulama öncesi olduğu gibi bölge mutlaka dezenfekte edilir. Uygulama bölgesi işaretlenir ve amaca uygun teknik ile enjeksiyonlar yapılır.

UYGULAMA SONRASI DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

- Uygulama alanına 24 saat tahriş edecek bir uygulama yapılmamalı,

- Tedavi günü sauna, havuz, deniz, hamam ve kese yapılmamalı,

- 24 saat ağır spor yapılmamalı,

- 2 gün bol su içilmeli.

YAN ETKİLER

- Lokal kaşıntı, kızarıklık, ödem,

- Uygulama bölgesinde ekimoz,

- Hafif halsizlik, kırıklık,

- Uygulama bölgesinde hassasiyet.

Hasta 15-21 gün sonra kontrole çağırılır. 2-3 hafta sonra tekrarı yapılabilir. Hastanın sorununa göre seans sayısı belirlenir ancak genellikle bir ila 2 seans yeterlidir.

Günlük yaşam etkilenmez, işgünü normal devam edebilir. PB serumun değişik formları aynı seansta yapılabilir. Dünyada bu içerikte ürün bulunmamaktadır ve muadili olmayan son derece güvenilir bir tedavi ürünüdür.

ÜRÜNLERİMİZ

PBS Smooth Out Power

PBS Smooth Out Power

Topikal kollajenaz, en yüzeysel deri tabakala..

DETAYLI BİLGİ
PBS Draining Power

PBS Draining Power

Ödem giderici Tek adımda drenaj etkisi ..

DETAYLI BİLGİ

PBSERUM SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN