Sadece kadınlar değil erkekler de estetiğe ilgi duyuyor

blog baslık

Son yıllarda erkekler, estetik ve antiaging gelişimlere artan oranlarda ilgi duyuyor ve hizmet alıyorlar.

Emeklilik yaşının ötelenmesi, görselliğin artan önemi, iş hayatında dinç, sağlıklı, dinamik ve genç ifadenin tercih nedeni olması, erkeklerin bu sektörden hizmet talep artışını sağlıyor ve tüm dünyada bu artışı hızladırıyor.

Erkekler, estetik sektöründen daha eski yıllardan beri hizmet alan kadınların aksine yaptırdıkları müdahalelerin konuşulmasını istemiyorlar. Kadınlarda ilk yıllarda saklarken son yıllarda daha çok paylaşıyorlar, fikir alışverişinde bulunuyorlar.

ERKEKLERİN TALEPLERİ HANGİ YÖNDE?

Erkekler en çok yorgun ve yaşlı ifadelerinin düzeltilmesini talep ediyorlar veya kilo sorunlarındaki bölgesel yağlanmalarına yardımcı olunmasını istiyorlar. Genellikle ne istediklerini bilerek talep ediyorlar, önerilerinizi dikkatle dinleyip karar veriyorlar. Memnuniyet oranlarıda yüksek oluyor. En büyük endişeleri feminen bir ifade olması yada abartılı görüntü oluşmasıdır.

Erkek ve kadın yüz anatomisi ve estetik matematik vurguları birbirinden farklıdır, uygulamalar bu bilgiyle yapılmalı. Bu bilgi eksikse yapılan işlemlerle kadınsı erkek yüzleri veya kadında erkeksi kadın yüzleri oluşabilir.

Erkeklerde hatlar daha köşeli, alt yüz daha yüksek ve geniştir. Çene daha belirgin ve öne doğrudur. Kadınlarda yüz şekli daha oval, yanaklar ve elmacık kemik üstü alanlar daha belirgindir.

ERKEKLERDE SON YILLARDA EN SIK UYGULANILAN YÖNTEMLER

Cildin kollajen yapısını arttırmak ve yeniden yapılanmasını sağlamak: Cildin yaşlanmasının yavaşlaması, genç kalması için yaptığımız yöntemlerdir.

Son yıllarda enzim ve hyalüronik asit beraberliği ile oluşturulan ve cildin genç, diri kalmasını sağlayan bir tedavi yöntemi olan PB Enzimatik Serum uygulaması erkek hastalara da gönül rahatlığıyla uygulanıyor.

Bu yöntemle yüzde bölgesel yağ azalması, yüze şekil vermekte mümkün. Ayrıca erkeklerin en büyük sıkıntısı olan göbek problemi de bu yöntemle azaltabiliyor.

İple ameliyatsız yüz germe ve asma: Vücutta eriyen PDO iplerle yapılan ağ ve asma yöntemleriyle ağır olan erkek cildi sıkılaştırılırken aynı zamanda sarkıklık yukarı kaldırabiliyor.

Bunun için kullanılan saf PDO Mint fıne ve easy ipler, doku uyumu olup vücutta eridiği için hastaya ve uzmanlara sıkıntı yaratmayıp yüksek kaldırma gücüyle başarılı sonuç elde edilebiliyor.

BİR DİĞER YÖNTEMLERDEN BİRİ DE SAÇ TEDAVİLERİ

Erkeklerin en çok talep ettiği yöntemlerden bir diğeri ise saç tedavileri. Talep eden kişinin saçları tamamen dökülmemiş, zayıflamış ve dökülmekte olan süreçdeyse çok çok faydalı oluyor.

Saç mezoterapileri ve farklı gelişmiş tedavi yöntemleri ile saçların dökülmesini önleyip, ömrünü uzatıp, daha sağlıklı ve kalın saç gelmesi sağlanıyor. Bunlar son dönemlerde en sık uygulanılan gelişmeler olmakla birlikte hastaya göre tüm klasik yöntemler de erkeklere elbette uygulayabiliyor.

 

 

 

ÜRÜNLERİMİZ

PBS Smooth Out Power

PBS Smooth Out Power

Topikal kollajenaz, en yüzeysel deri tabakala..

DETAYLI BİLGİ
PBS Draining Power

PBS Draining Power

Ödem giderici Tek adımda drenaj etkisi ..

DETAYLI BİLGİ

PBSERUM SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN