Nurederm, insanlığın daima rüyası olmuş anti-aging ve cilt gençleştirme konularındaki ürün ve çözümler sunan profesyonel bir şirkettir.

En iyi tıbbi ve teknik uzmanlarla birlikte yürütülen bir araştırma ve geliştirme süreci sonucu üretilen ürün yelpazesi bilime ve kesin klinik deney sonuçlarına dayalı en yüksek kaliteye sahip çevre dostu ürünlerden oluşur.

Cilt yaşlanmasını önlemek ve çeşitli cilt sorunlarını çözmeye yönelik anti-aging araç ve çözümlerine dair hem müşterilere hem de uzman gruplarının ihtiyaçlarına cevap veren en yüksek kalitede ürünler sergilemektedir.

MİSYONUMUZ

Tüm Dünyada yenilikçi tedavileri takip eden ve eşzamanlı Türkiye piyasasına kazandıran ve destekleyen bir strateji izlemekteyiz. Amacımız en yeni teknolojileri kullanarak hızlı ve kaliteli hizmet verirken, ticari kaygılarımızın, müşteri memnuniyetinin ve sosyal sorumluluklarımızın önüne geçmesine engel olarak kusursuz hizmet vermektir.

KLİNİKLER İÇİN BİLGİ RANDEVU TALEBİ

ETKİNLİKLER WORKSHOP

NUREDERM KOZMETİK, bilimsel kökenli yeni yaklaşımlar sunan, Medikal Estetik alanında bunu devam ettirmeye karar veren genç, yenilikçi ve tecrübeli bir firmadır.

PBSERUM SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN